Drukowane zdjęcia w erze cyfrowej

Zdjęcia cyfrowe w znaczny sposób zrewolucjonizowały podejście do fotografii. Obecnie możesz robić setki zdjęć nie zastanawiając się nad tym. Nie musisz płacić za ich wywołanie, a także nie potrzebujesz na nie dodatkowego miejsca w domu. Jedynym problemem jest długoletnie ich przechowywanie. W przypadku awarii komputera z dnia na dzień możesz stracić wszystkie zdjęcia. Znacznie trudniej jest również porządkować zdjęcia w formie cyfrowej, ponieważ większość ludzi jest zbyt leniwych, aby wszystkie je przebierać i sortować. Ilość katalogów ze zdjęciami cały czas rośnie i zanim się obejrzysz, masz do posortowania zdjęcia z wielu wielu lat. Jest kilka rzeczy, które pomogą Ci w dokumentowaniu Twojego życia i Twoich wakacji.

1. USUWAJ!

delete

Może to zabrzmi głupio, ale przede wszystkim poświęć czas na to, aby usuwać nieudane zdjęcia! Nieprawdopodobne jest to, że ludzie przechowują mnóstwo ohydnych zdjęć tylko dlatego, że zajmują mało miejsca. Rozmazane zdjęcia lub takie na których ktoś odwrócił głowę wystarczy przeciągnąć do kosza na komputerze. Pomoże Ci to zaoszczędzić miejsce oraz ułatwi przeglądanie folderów w przyszłości.

2. DRUKUJ ZDJĘCIA, KTÓRE ZAMIESZCZASZ W SERWISACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH

media społ  Raz w miesiącu znajdź chwilę czasu, aby zalogować się na strony swoich mediów społecznościowych i wydrukować     wszystkie zdjęcia, które publikowałeś. Skoro chciałeś podzielić się nimi z innymi, oznacz,a że są to właśnie te zdjęcia,   których tradycyjne wydruki chciałbyś mieć. Często również są to zdjęcia, do którym będziesz miał ciekawe historyjki    do opowiedzenia przy ich oglądaniu. Jest to prosty sposób, aby posiadać tradycyjne drukowane zdjęcia i regularnie je gromadzić.

3. RÓB ZDJĘCIA W FOTOBUDCE! 

zdjęcie z fotobudki

Będąc na imprezie, na spacerze, czy w centrum handlowym poświęć kilka minut i zrób sobie zwariowane zdjęcia w fotobudce!  Fotobudka ma taką niesamowitą zaletę, że otrzymujesz wydrukowane odbitki natychmiast, co sprawia na prawdę dużo dobrej zabawy i  radości. Niektórzy posiadają nawet całe albumy przeznaczone tylko na zdjęcia z fotobudek. Dzięki temu będziesz mógł zobaczyć jak  zmieniałeś się na przestrzeni lat, posiadanie tego w jednym miejscu będzie do tego perfekcyjne.

Tych kilka prostych rzeczy pozwoli Ci zachować Twoje wspomnienia na zdjęciach. Fajnie jest to przejrzeć na komputerze, jednak nic nie dorówna tradycyjnym drukowanym odbitkom. To niesamowite jak takich kilka albumów ułatwi Ci opowiedzenie historyjek z Twojego życia. I nie zapomnij, jaki album możesz przygotować w wersji cyfrowej i po prostu go wydrukować. Wówczas jedyna praca jaką musisz zrobić to „zaznacz i przeciągnij”. Powodzenia i do zobaczenia przy fotobudce! :)

Pozostaw odpowiedź