Fotobudka Happy Foto Box będziecie mogli zrobić nielimitowaną ilość wesołych zdjęć, które zostaną automatycznie wydrukowane w bardzo wysokiej jakości. Zapewniamy niesamowitą zabawę wszystkim uczestnikom imprezy, niezależnie od wieku.

tło zygzakitlo_sercatlo kostki

 20141116_112021

Razem z fotobudką Happy Foto Box udostępniamy mnóstwo kolorowych, zabawnych gadżetów, takich jak peruki, okulary, boa, kapelusze i wiele wiele innych. Jesteśmy również otwarci na Twoje propozycje.

14-09-06 Ewa i ŁukaszZdjęcia zostaną wydrukowane w jednej kopii na papierze o wymiarach 10×15 cm lub w dwóch kopiach o wymiarach 5×15 cm (polecane). Dodatkowo zostaną one spersonalizowane, tzn. będzie można na nich umieścić dowolnie wybraną przez Ciebie grafikę, tło lub tekst (np. Studniówka 2014, imiona pary młodej, imię solenizanta, podziękowania dla gości, nazwa firmy, itd…).

img4

 

Obsługa fotobudki Happy Foto Box jest niezwykle prosta – za pomocą ekranu dotykowego. Cały czas Ty i Twoi goście macie do dyspozycji asystenta, który służy pomocą – np. w wyborze gustownego przebrania. Happy Foto Box obsługuje imprezy w całej Polsce, a na teren Warszawy i okolic dojeżdża gratis.

pendrive z cd

 

Kilka dni po imprezie Ty i Twoi goście będziecie mogli powspominać doskonałą zabawę z fotobudką Happy Foto Box przeglądając wszystkie zdjęcia na naszej stronie internetowej galerii, która na wasze życzenie może zostać ohasłowana. W dniu imprezy, przed pożegnaniem z fotobudką Happy Foto Box , otrzymacie płytę DVD lub pendrive ze zdjęciami.

 

 

kartonik

 

Zdjęcia możemy przyklejać na tekturowe ramki z magnesami ozdobione wedle Twojego życzenia, możemy umieścić tam dowolną grafikę lub teksty. Dzięki magnesom, uczestnicy imprezy będą mogli je powiesić np. na lodówce i jeszcze długo wspominać wspaniałą zabawę na Twojej imprezie.

IMG_5945 kopiaJeden z pasków ze zdjęciami uczestnicy imprezy będą mogli wkleić do pamiątkowej księgi gościi i uzupełnić o dowolne dedykacje. Będzie to dla Ciebie wspaniała pamiątka na długie lata.

kolaz fotobudkaMożemy wykonać kolaż ze zdjęć z imprezy, który oprawimy w fotoramki.

 facebook

 

Istnieje możliwość zalogowania się na Facebooka poprzez Happy Foto Box i wysłania zdjęć na swój profil w czasie rzeczywistym. Dzięki temu w błyskawicznym tempie duża ilość osób dowie się o organizowanym przez Ciebie evencie, dniach otwartych, akcji marketingowej, czy obecności na targach.

 

Firmom oferujemy możliwość brandingu tła zgodnie z firmową kolorystyką, a także brandingu fotobudki. Umieścimy na niej logo  Twojej firmy, jej hasło reklamowe, adres strony internetowej oraz kod QR prowadzący do niej.

                    holmes placesnutricia1