Kilka wskazówek jak zrobić świetne zdjęcia z fotobudki

Fotobudka Happy Foto Box dzięki swojemu nowoczesnemu, a jednocześnie eleganckiemu wyglądowi oraz najlepszemu sprzętowi zapewnia super zabawę, ale to dzięki Wam, waszym pomysłom i wyobraźni zdjęcia mogą być zabawne i niepowtarzalne. Oto kilka pomocnych wskazówek, które pomogą Wam uzyskać taki efekt:

1

1. Pokaż swoje zwariowanie!

Nie obawiaj się wyglądać odrobinę śmiesznie! Magia fotobudki polega na tym, że im bardziej zwariowany jesteś, tym więcej zabawy Ci ona daje, a zdjęcia są ciekawsze. Babcie pozują do zdjęć w dużych kolorowych okularach i uszach elfów, a pary przeprowadzają bitwy na pompowane maczugi i samurajskie miecze.

 

2  2. Przed zrobieniem zdjęć przygotuj sobie gadżety.

Happy Foto Box robi 3 lub 4 zdjęcia w odstępach co 10 sekund. Mamy mnóstwo zabawnych gadżetów, które przykuwają      wzrok i 10 sekund nie zawsze jest wystarczające, aby je wymienić. Możesz dobrać gadżety tematycznie i zrobić zdjęcia, z      których będziecie się śmiali jeszcze długo, np. policjanci i więźniowie. Mając przygotowane gadżety będziecie mogli skupić    się już tylko na przybraniu ciekawej pozy.

 

 3

3. Weź znajomych…

Im Was więcej, tym zabawniej. Fotobudka Happy foto Box dzięki temu, że jest otwarta, pozwala aby na zdjęciu było nawet 8      osób. A może uda Wam się pobić ten rekord? Pomocne będzie to, że w czasie robienia zdjęcia widzicie siebie na ekranie. Na    zdjęciach grupowych każdy próbuje wcisnąć się tak, aby obiektyw objął też jego, dzięki czemu czasem uwieczniane są na prawdę  ciekawe ujęcia :) Pomiędzy zdjęciami możecie wymienić się gadżetami, zamienić miejscami, robić różne głupie miny.

4

 

          4. … lub zrób romantyczne zdjęcie we dwoje.

Pozowanie do zdjęć przed fotobudką Happy Foto Box często wyzwala romantyczną aurę, która zostaje uwieczniona na fotografii. Skradnijcie sobie pocałunek, przyłóżcie sobie nawzajem wąsy lub usta i weźcie w ręce drewniane literki LOVE, które na zdjęciu pokarze uczucie jakie Was łączy.

5

 

5. Przygotuj zabawną scenkę!

Nawet jeśli nie jesteś najlepszy w wymyślaniu super zabawnych pomysłów na scenki, zawsze możesz skopiować innych! :) Zostawcie Parze Młodej informację, że znaleźliście ich koperty i lecicie na Hawaje lub użyjcie gadżetów w nietypowy sposób np. wąsy przyłóż nad oczy jakbyś miał wielkie krzaczaste brwi. Możesz też przedstawić 3 mądre małpy pokazując na poszczególnych zdjęciach „nie widzę nie złego, nie słyszę nic złego, nie mówię nic złego”.

3monkeys

ŻYCZYMY MIŁEJ ZABAWY :)

Pozostaw odpowiedź