Oryginalne pomysły na tło do fotobudki

Happy Foto Box jest fotobudką otwartą, a nie zamkniętą kabiną. Niewątpliwą zaletą takiego typy fotobudki jest to, że świetna zabawa jednych, wzbudza zainteresowanie i przyciąga do fotobudki innych. Dodatkowo jednak fotobudka „słupek” pozwala na wykorzystanie własnego, autorskiego tła do zdjęć, które będzie zgodne z charakterem i kolorystyką imprezy. Chcemy dziś zaprezentować Wam kilka ciekawych, prostych do wykonanie i niedrogich pomysłów na takie tło do zdjęć.

WISZĄCE KWIATKI

tło fotograficzne fotobudka 1

Do wykonania takiego tła fotograficznego wystarczy kwiatki związać na żyłce i przyczepić do deseczki, którą następnie należy przymocować w miejscu w którym będzie stała fotobudka.

Jest to świetny pomysł np. na wesela i wszelkie inne imprezy na świeżym powietrzu. Jeśli na imprezie wykorzystaliście np. goździki (lub inne kwiatki) jako motyw przewodni, proponujemy również je zastosować do tła fotograficznego. Na pewno będą wyglądały przepięknie.

 

WZORZYSTA TKANINA

tło fotograficzne materiał 1 tło fotograficzne materiał

 

 

Tkaninę we wzorki (oczywiście można wykorzystać również jednokolorową) zawieszamy na    stojaku do tła fotograficznego lub na sznurku. Wystarczy zakupić kilka metrów tkaniny, aby  uzyskać niedrogi, oryginalny i idealnie dopasowany do wystroju przyjęcia motyw.

 

 

 

KOLOROWA KREPINA I ŁAŃCUCHY

tło fotograficzne lancuchy

tło fotograficzne krepina

Pocięta na paski krepina jest najprostszym sposobem wykonania tła fotograficznego do  fotobudki, który jednocześnie wygląda świetnie! Takie tło jest bardzo szybkie do wykonania i w dodatku bardzo tanie.

Jeśli masz troszkę więcej czasu możesz przygotować kolorowe papierowe łańcuchy. Takie łańcuchy w kolorystyce zielono – czerwonej świetnie nadadzą się na bożonarodzeniową imprezę z fotobudką.

BALONY

tło fotograficzne balony

Kolejnym pomysłem na tło fotograficzne do fotobudki są balony. Dają one super efekt 3D i doskonale sprawdzą się np. na dziecięcych urodzinach. Balony wystarczy przywiązać do sznurka i przyczepić na stojaku do tła fotograficznego.

 

 

 

 

Oczywiście jeśli nie masz czasu na przygotowywanie autorskiego tła do zdjęć zawsze możesz wykorzystać nasze gotowe tła do fotobudki.

Pozostaw odpowiedź